Dočasná exhibice


Vzdělávejte se společně s námi v AppleMuseum.com

applemuseum

Procházka exhibicí je jako jedinečná procházka laboratoří, jako procházka prostředím, vybudovaným pro vývoj přístrojů, jejichž cílem je přesáhnout schopnosti lidské mysli.

Vystavujeme největší soukromou sbírku produktů společnosti Apple, ukazující předměty umělé inteligence každodenní potřeby, chronologicky seřazené. To s cílem umožnit poznání souvislostí vývoje technologie z nedávné historie, součástí, které všichni jsme.

K nahlédnutí je vývoj tvarů a forem, v dnešní době již zdánlivě samozřejmým. Odhalíme, jak se v čase měnila podoba a charakter počítačů a co vedlo k jejich přerodům.

Pod jednou střechou projdete cestou inovace, vedenou touhou překročit omezení, najít nové aplikace, vytvořit dokonalou formu, navrhnout co nejlepší intuitivní ovládání ... a vše co k tomuto vývoji vedlo....

Objevte, sledujte a přemýšlejte o tom, jak se pokusy o spojení funkcí mozku a přístroje stávají během času jednoduššími, příjemnějšími a přímočařejšími.

Abychom dokázali o věcech přemýšlet, potřebujeme poznat jednotlivé části a význam skvělých přístrojů světoznámé značky, o nichž je známo, že je pro ně vzdělání jednou z nejdůležitějších priorit. Výstavou provází online průvodce, který pomůže lépe porozumět, proč se ten který exponát objevuje na daném místě v daném čase, vysvětluje parametry a inovace jednotlivých produktů.

  • Apple Museum Prague na webu.
  • AppleMuseum.com 3D virtuální prohlídka.